Detaylar

Home iPTV M3u Yükleme ve Kurulum Görsel Anlatımı

Home iPTV M3u Yükleme ve Kurulum Görsel Anlatımı

UYARI: Home iptv uygulaması çoğu smart tv’lerde bulunmaktadır. Home iptv ücretsiz bir uygulamadır ve kanalları kategorik olarak göstermemektedir. Kurulumu yapmak için aşağıdaki aşamları takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz.

  • Televizyonumuza Home iptv uygulamasını kurduktan sonra bilgisayarımızdan veya telefonumuzdan https://homeiptv.com/ adresine girip kanal listesini yüklememiz gerekiyor.

  • Home iptv’deki eski kanal listemizi silmek için Home iptv uygulamasının bize verdiği TV ID’yi (mac adresini) Upload IPTV channels m3u playlist kısmındaki TV ID kutucuğuna girip sonra Delete Channel butonuna basmanız yeterli olacaktır.

  • Daha sonra yükleme yapmak için, televizyonumuzdaki Home iptv uygulamanın bize verdiği TV ID’yi (mac adresini) TV ID kutucuğuna yazıyoruz. Size vermiş olduğumuz m3u url linkini M3U URL kısmına yapıştırın. Import Channel butonuna basarak kanal listemizi tv’nize yüklemiş oluyorsunuz.

UYARI ! : UYGULAMA ÜCRETSİZ OLDUGU İÇİN ” KATEGORİ ÖZELLİĞİ YOKTUR ” MAXIMUN ALACAGI DOSYA BOYUTU 1,5 MB dir.
İptv Uyelıklerınızı Çalıştırabılmek Icın 1,5, MB Altında bır Dosya Yuklemenız Gerektırmektedir. Yoksa Playlistınızı yuklesenız bıle Gozukmeyecektir.
Ücretsiz Olması bedava kullanıldıgı anlamına gelir. Smart iptv , Netiptv , Setiptv Gıbı Uygulamalarla Kıyas Edilemez. Ama İptv Uygulamasına Para Ödemek İstemeyen Arkadaşlar için Birebir Güzel Bir Uygulamadır BANA GÖRE TEK eksiği ” Kategori özelliği Olmamasıdır”. Uygulamada “SERİES” DİZİ ” Özelliği Bulunmamaktadir. Servlerinde Series Kısmına Dizi EKleyen İptv Sahıplerınde Dİiziler UygulamadA Gözükmeyecektir.

Home İPTV Uygulamasına Sizin Yerınıze M3U Atabiliriz Yükleyebılırız Çalıştırabiliriz.
Bunun İçin Tek Yapmanız Gereken : iPTV Paketlerimizden Bir Tanesini Satın Alıp Bize Yazmanızdır.
Home iPTV İçin Sizlere 24 Saat Ücretsiz Test Verebiliriz. : İPTV Test BAŞVURUSU Yapmak İçin Lütfen Yazınız !

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir