Detaylar

Samsung, LG Aboxa IPTV uygulaması M3u Yükleme

Samsung, LG Aboxa IPTV uygulaması M3u Yükleme

aboxa iptv

aboxa iptv

Kategorileri Gizle/Göster, Kanal EPG, Çoklu dil desteği bilgi çubuğu kolaylıkları
Samsung App TV Aboxa TV Uygulaması (Google Play, LG Content Store, Amazon Appstore ve App store’da mevcuttur)
Kullanıcı, uygulamayı ilk kez indiriyorsa, aktivasyon ücretini ödemeden önce platformu birkaç gün ücretsiz kullanmak amacıyla deneme süresine erişebilecek. Kullanıcı, deneme süresi boyunca istediği zaman aktivasyon ücretini ödeyebilir. Kullanıcı, aktivasyon ücretini ödemeden önce istediği zaman deneme süresini iptal edebilir.
Samsung Tizen Tv Versiyonu Güncellendi
Sürüm Aboxa Güncellendi Uygulamanız otomatik olarak yükseltilmediyse, lütfen uygulama mağazasına giderek manuel olarak güncelleyin. Bu versiyonun özelliklerinden tam anlamıyla faydalanmak için lütfen yükseltme yaptıktan sonra listenizi silin ve hiçbir şey seçmeden tekrar yükleyin. – Samsung TV’ler için RELOAD, yeniden yükle oynatma listesi ile güncelleme özelliği eklendi.. – Ana ekrana kaydırılabilir ve kolay geçiş özelliği eklendi. – TV izlerken geri tuşuna bastığınızda çıkan onay mesajı kaldırıldı – Reload sistemi düzeltildi. – Yeniden yükleme süresi 5 saniyeye düşürüldü. – Uygulamayı başlattığınızda otomatik yeniden yükleme sistemi eklendi. – Bazı Focus hataları düzeltildi. – Uygulamaya Link yüklenirken “ÇEVRİMİÇİ KAYDET” seçeneği eklendi. Kurulumda sorun yaşamadığınız sürece bu özelliği kullanmayın. – Listelerin ekrana yansıma süresi hızlandırıldı. – Yüklenen listeler arasında geçiş yaparken OTOMATİK yeniden yükleme sistemi eklendi. Bazı hatalar düzeltildi ve Performans geliştirildi.

M3U YÜKLEME NASIL YAPILIR ?

Resimde Gördüğünüz gibi  “MAC ADRESS” Kısmına TV Ekranındakı Mac Kodunu Yazınız.  Tabi Herşeyden önce “DELETE PLAYLIST ” KISMINA MAC KODUNU YAZIP ICINDE BIR PLAYLIST VARSA ” SİLMENİZ GEREKMEKTEDİR.
MAC ADRESİ YAZDIKTAN SONRA “M3U” LİNKİNİZİ KOPYALAYIP YAPIŞTIRIN “M3U” PLAYLIST LINKINIZ AKTIFSE  SEND E BASIN TV KAPATIP ACIN LISTENIZ GELİR.

PLAYLİST YÜKLEMEK İÇİN TIKLA 

aboxa iptv

aboxa iptv

ABOXA İPTV AKTİVASYONU NASIL YAPILIR ?

Kullanıcılar, her TV veya cihaz için bir defaya mahsus 8,99 EUR ücret ödedikten sonra Smart TV’lerini ve desteklenen cihazlarını etkinleştirebilirler.

Alttaki resimde gördüğüz gibi  ” MAC ADRESS” Kısmına tv ekranındakı “MAC” kodunu yazın .
Email Kısmına Kendi Mailinizi Yazın.
Herşeyı Doğru girdikten sonra ” Paypal Butonuna Basın ” ve Kredı Kartınızla Ödeme Yapabilirsiniz.
ÜCRETİ : 8,99 EURO dur  1 Defalıktır.
AKTİVASYON İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

ABOXA İPTV AKTİVASYON

ABOXA İPTV AKTİVASYON

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir