Detaylar

Xtream iptv Player Android & PC Bilgisayar iPTV Programı | iptvfast4.net

Xtream iptv Player Android & PC Bilgisayar iPTV Programı | iptvfast4.net

Xtream iptv Player Uygulamalarını tanıtacağım. Öncelıkle Bu Uygulamaları kullanmak için bizim üyemiz olmanıza gerek yok Mevcut bir iptv üyeliğiniz var ise. Servis sağlayıcınızdan Öncelıkle URL : K.adı : Pasword bilgilerini istemeniz gerekmektedir.
Xtream iptv PlaYER Android APK LinkiTIKLA INDIR ANDROİD UYGULAMA

Uygulamayı indirince Kurun ve Açın Açınca Ekranda  K.ADI: URL : ŞİFRE İSTEYECEKTİR ONLARI SERVİS SAĞLAYICINIZDAN ALDIGINIZ BİLGİLERİ GİRİP GİRİŞ YAPA BASINIZ.
xtream iptv player

Hepsi bu kadar Giriş Yapınca Live Olan yer canlı kanalları gösterir. Vod olan film arşivlerini gösterir. Bu uygulamada tavsiye niteliğindedir. Dandık bır uygulama değildir bunu kullanmanızı önerırım aklınızda bulunsun bir çok iptv uygulaması mevcut ama aralarında bu baya ıyı bır konumdadır.

Xtream iptv Player BİLGİSAYAR PC Uygulaması .
BU program bilgisayar içindir daha onceden söylediğim gibi ilk önce servıs sağlayıcınızdan URL : K.ADI : ŞİFRE BU kısımları isteyin Lütfen.
Ardından Uygulamayı PC UYGULAMASI TIKLA İNDİR ! BU uygulamayı ındırınce açıp kurunuz. xtream iptv player uygulaması kurulunca lütfen çalıştırın. iPTV Servis sağlayıcınızdan Aldıgınız K.adı url ve şifre girerek giriş yapiniz.
xtream iptv playerxtream iptv player
Giriş yapınca yukarıdakı gıbı bır ekran acılır ıstedıgınız kategorılere gırıp izleyebılırsınız. Sadece bizim üyemiz olmanıza gerek yok. Herhangı bır iptv üyeliğinizlede giriş yapabilirsiniz.  Hayırlısı Olsun hepsi bu kadar yardımcı olabıldıysek ne mutlu bize iptvfast4.net yine farkı ortada.
Yukarıdaki Uygulamalarda iptv izlemek İsterseniz Lütfen bizden paket alın tüm konularda yardımcı olalım. iptv paketlerımızden 1-3-6-12 Aylık iptv Paketleri alıp hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Önce iptv test edip ardından satın almak istersenizde lütfen bizimle iletişim kurun iptv test, iptv deneme ücretsiz olarak. size iptv test ettirelim.
iPTV Paketlerimiz Görmek İçin Tıklayın :Tıkla iptv Paketlerımızı Gör !
iPTV Test,iPTV Deneme Almak İçin Tıkla: iPTV Test,iPTV Deneme İçin Tıkla.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir