Detaylar

SetiPTV Samsung Tizen Smart TV için M3u Yükleme Detaylı Anlatım.

SetiPTV Samsung Tizen Smart TV için M3u Yükleme Detaylı Anlatım.

Öncelikle Samsung Smart TV Lerinizi Kesinlikle Güncellemeyin Yoksa : Smart İPTV Uygulaması Üzgünümki Gider. O Yuzden TV Guncellemeyı Kapatın gitsin. Yoksa Smart iptv Uygulamanız Silinir ! bunu Unutmayın.

1: Bizde bu Durumdan Dolayı Arayış İçine Girdik ve Sizlere “Setiptv ” Uygulamasını Bulduk Samsung Smart tv Ler İçin.

Öncelikle Samsung Smart Markete giriyoruz. Arama Yerine Setiptv Yazıyoruz.
setiptv

2: Bu Uygulamayı İndiriyoruz. Uygulama Marketimizde Gözükecek. Uygulamayı Açıyoruz. Ekranda MAC Kodu Cıkacak. Bu TV Nizin Kimliği (Mac Kodu ) Bunu BİR Yere Kaydedin bu Değişmez Not alın vs İşimize Yarıycak olan Bu.

3: SETİPTV M3U YÜKLEME SİTESİ <= BU site SETİPTV M3U Yükleme Sitesi Öncelikle Buradan 

4. Şimdi Elinideki M3u Linkini Nasıl TV YE Atıcanızı Göstereceğim Alttaki Resme Dikkat edin. M3U Linkiniz Yoksa Bizden Satın Alabilir.Biz Sizin Yerinize Atabiliriz.
Veya Kendiniz Baska Bir İptv Almış olabilirsiniz Elinizdeki M3u Linkini Yükleyebilirsiniz.

setiptv m3u

5: Yukarıdaki Kutucukları Doldurunca ” Send ” Butonuna Basınız. Ardından TV Nizin Fişini Çekin ve Takın . Ardından TV nıze Gelip “Setiptv” Uygulamasına Girin. İşlemi Doğru Yaptıysanız Kanal Listeniz Gelecektir. İşlemi Başaramadıysanız Konumuzu Tekrar tekrar okuyup Doğru Sekılde Attıgınızdan Emin Olup İşlemi tekrar deneyin.Kanal ListeniZ Gelecektir. Aşağda Başarılı Olmus BİR ÖRnek Şekli Gösteriyorum.

setiptv smart

setiptv iptv smart

iyi Seyirler Efendım. Setİptv Sistemleri En iyi “iptvfast4.net” Sitesi Serverlerinde Çalışmaktadır. Bizim iPTV Server Sistemlerimizi Kullanabilirsiniz. Paketlerimiz 1-2-3-6-12-15 Aylık Paketlerımız Mevcuttur. Sizlere Her Daim en iyi Hizmeti Sağlıyoruz.

Setiptv Nedir ? 

Setiptv iPTV İzlemeye Yarayan Samsung Smart tv ve Samsung Tizen TV Lerinde Yer Alan Bir Aplicationdur . Bu Uygulamaya M3u Linklerinizi yükleyip İzleyebilirsiniz. Sorunsuz bir izleme İçin Lütfen TV Nizi Wifi İLe Değil  İnternet Kablosu ile Baglamanızı Öneririz. Lütfen Smart tv nizin Güncellemelerini Devre Dışı Bırakın.

Selamlar SETİPTV Aktivasyonunu Bu Linkten Kendiniz Yapabilirsiniz : AKTIVASYON LİNKİ
Açılan Ekrandan : MAC kodunuzu yazıp mac kodunun ustundekı yuvarlak butona basabilersiniz.
Ödeme Ekranına geçebilirsiniz. Paypal hesabı açmanız gerekmektedir. Ülkeyi Almanya Seçmeniz gerekmektedir.
Paypala kredi kartı eklemenız gerekmektedir. Kendi Ödeme Yapacak Arkadaşlar içİN Yönlendirmemiz bu Sekıldedır.

SETİPTV AKTIVASYONUNU KENDİSİ YAPAMAYAN ARKADAŞLAR İÇİN  . ALTA SETİPTV AKTIVASYON ÜRÜN LİNKİ BIRAKIYORUM TARAFIMIZDAN AKTİVE OLUYOR. BİZLERE MAC KODUNUZU İLETMENIZ YETERLI OLUYOR ÖDEMEDEN SONRA.
BUNU TÜRKİYEDEN SETİPTV AKTIVASYONU YAPAMAYAN MÜŞTERİLER İÇİN ALTA ÖDEME LİNKİ BIRAKIYORUZ BİZLERİN GÜVENCESİ İLE ALIP SETİPTV UYGULAMAANIZI AKTIVE ETTİREBİLİRSİNİZ TEŞEKKÜRLER.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir