GSE IPTV Kurulumu

by

Günümüzde çok fazla talep gören GSE IPTV kurulumu, çeşitli yöntemlerle kullanıcılara ulaşabiliyor. Android ve İOS cihazlarınız, telefon, tablet ve TV aracılığı ile IPTV kurulumunu gerçekleştirmeniz mümkün.

Detaylar

GSE IPTV Nasıl Kurulur?

GSE IPTV kurulumu oldukça basit bir uygulamaya sahiptir. Cep telefonlarınızdan ve tabletlerinizden indirerek kolayca aktifleştirip, birbirinden güzel yayınları seyretmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bunun için öncelikle Google Play Store ya da App Store uygulama marketlerinden GSE Smart IPTV uygulamasını indirmekle başlayabilirsiniz.

Sonrasında, indirdiğiniz GSE Smart IPTV kurulumu dosyasını açın ve sol kısımda Xtream Codes API seçeneğine tıklayın. Yeni ekle butonunu seçerek yeni sayfanın açılmasını bekleyin. Açılan sayfadaki isim kısmına kullanmış olduğunuz aracın ismini yazın ve http ile başlayan yere de posta kutunuza gelen port ile birlikte linkinizi yapıştırın. Kullanıcı isminizi ve parolanızı yazarak ekle tuşuna tıklayın ve işlemi kaydedin.

Kaydolan hesaptan programı açın ve ekrana gelen seçeneklerden istediğiniz canlı yayınları veya diğer yayınları izleyebilirsiniz. Türkçe ve yabancı kanallardan oluşan bu listeden istediğiniz türde yayını seçip ailenizle birlikte keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Alt yazılı ve Türkçe dublaj film kanallarıyla da sinema keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir başka seçenek ise, M3U Linki ile kurulum sağlama işlemidir. Bu işlemle çok basit bir şekilde bağlantınızı kurabilirsiniz. Öncelikle tablet ve telefonlarınızdan IPTV yayınlarını seyredebilmeniz için yine Google Player ve Apps Store marketlerinden dosyalarınızı indirebilirsiniz. GSE Smart IPTV dosyasını indirdikten sonra, uygulamayı açın ve sol menüdeki oynatma listelerine tıklayın. Oradaki artı kısmına tıklayın ve sonrasında yine M3U URL Kaydet bölümünü seçin. Buradaki isim kısmına yine kullandığınız araç hizmetinin ismini kopyalayıp yapıştırın ve oynatma listesi bağlantı kısmına mail adresinize gönderilmiş olan IPTV program linkini kopyalayıp yapıştırın. Bütün herşeyi tam anlamıyla yaptıktan sonra, ekle tuşuna tıklayın ve değişiklikleri kaydedin. Sonrasında karşınıza uzun bir liste çıkacaktır. Bu listeden istediğiniz herhangi bir yayın dosyasına tıklayıp, kanalı izlemeye başlayabilirsiniz.

GSE IPTV İÇERİKLER

Gördüğünüz üzere GSE IPTV kurulum işlemi bu kadar kolay yöntemlerle yapılabiliyor. İzleyicilere birçok yayın izleme garantisi sunan bu programda, her türden yayını rahatlıkla izlemenin keyfine varabilirsiniz. Spor, haber, müzik, sinema, dizi, belgesel, +18 gibi yayınlar içeren kanalları, çok fazla uğraşmadan kurabilir, evinizde ve işyerinizde rahatlıkla seyredebilirsiniz.

Çocuklarınız için özel olarak yapılan yayın kanalları sayesinde de, çocuklarınıza da sevdikleri çizgi film kanallarını seyrettirebilir, tüm aile bireyleri olarak GSE IPTV kurulum yayınından yararlanma imkânına sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, yukarıda bahsetmiş olduğumuz kuralları harfi harfine uygulayıp, uygulamayı bilgisayar veya mobil cihazlarınıza indirmek olacaktır. Aylık ücretleri de çok fazla bir meblağ olmayan GSE IPTV hizmeti ile en uygun yayın keyfinizi yaşamaya şimdi başlayabilirsiniz.

Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi için; 1 Aylık ipTV Paketi


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir