Kartal İPTV Kurulumu – İPTV Satın Al

Dizi, film, spor ve birçok yayını bulunduran IPTV kanalları sadece ülkemizde değil, dünyada da tercih edilmektedir. Türkiye’de 2008’den bu yana kullanıldığı için, hâlâ televizyon ile benzer olduğu düşünülebilmektedir. Ancak yapısı tamamen farklıdır. İçerisinde şu gibi etmenler vardır;

 1. Subscriber Management System
 2. Broadcast Streaming System
 3. Broadcast Encoder
 4. Broadcast Source
 5. VOD Encoder
 6. VOD Source
 7. VOD Streaming System

Firmamız tarafından size sunulan bu hizmet, yüksek kaliteye sahiptir. Kesinti, donma gibi etmenler olmayıp size ve ailenize keyifli vakit geçirmeniz sağlanır. Farklı paketlerimizin tümü yüksek kalitede olup; aralarından istediğinizi seçebilirsiniz.

Detaylar

IPTV Kanalları Nelerdir?

IPTV almak isteyenler, doğal olarak hangi kanalların bulunduğunu da merak eder. Kurumsal olarak size çözüm sunan firmamız, şu gibi seçeneklerimiz vardır;

 1. Netflix dizileri
 2. Türk seri diziler
 3. Yabancı seri diziler
 4. Kore dizileri
 5. Netflix çocuk yayınları
 6. Exxen dizileri
 7. Aile ve Romantik TR Dublaj VOD
 8. Korku ve Gerilim TR Dublaj VOD
 9. Exxen ve BLUTV Sinema Belgesel
 10. Belgesel
 11. Germany dizileri
 12. Yeşilçam VOD
 13. Netflix Yeşilçam VOD

Sizlere bunların haricinde sayısız seçenek sunulmaktadır. İçlerinde farklı ülkelere ait kanallar da vardır. Şifreli ve şifresiz tüm yayınları izlemeniz mümkündür. Bunun için Kartal İPTV satın al yapmanız ve ardından kurulumu gerçekleştirmeniz yeterlidir.

iptv business 3
iptv business 3

IPTV Kurulumu Nasıl Yapılır?

Özellikle daha önce IPTV kullanmamış ya da ne olduğunu bilmeyen kişiler, Kartal IPTV kurulumu hakkında bilgi almayı da talep etmektedir. Bu işlemler için şu maddeleri takip etmeniz yeterlidir;

 1. IPTV kutusu üzerindeki MAC adresini öğrenin.
 2. Kutunun resmi sitesine giriş yapın.
 3. Dosya yükleme ve senkronizasyon işlemlerini yapın.

Böylece tüm işlemler tamamlanır. Eğer Smart TV kullanıyorsanız ve cihazınız destekliyorsa, USB bellek de kullanılabilir. Ancak kurulum için, IPTV sistemi kullanabilmek için uydu alıcısı olmalıdır. Bulunmuyorsa Smart TV almanız da mümkündür.

IPTV Hangi Avantajlara Sahiptir?

IPTV günümüzde birçok kişi tarafından kullanılmakta olup, bunun sebeplerinden biri de avantajıdır. Kartal İPTV kurulumu şu gibi avantajlara sahiptir;

 1. İletişim iki yönlü olarak gerçekleştirilir.
 2. Maliyet son izleyici için daha düşüktür.
 3. Çözünürlük ve kalite yüksektir.
 4. Yayın her izleyiciye ayrı dağıtılır.

Dijital tehditlere karşı güvenilir olan bu sistem, sanılanın aksine kısa sürede kurulabilmektedir. Ardından izlemek için hiçbir engel bulunmaz.

IPTV Nasıl Çalışır?

IPTV yayınları internet üzerinden yapılmaktadır. Bunun için ya VOD sunucuları ya da canlı yayın sunucularından yararlanılmaktadır. Ardından izleyicilere ulaşabilmesi için DSL sisteminden faydalanılır.

Bu işlemler online olarak yapılmakta olup gerek Smart TV, gerekse uydu alıcısı kullanılabilir. İkisinden birinin olması yeterlidir ve aralarında fark bulunmaz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir