Detaylar

Smart iptv Uygulaması Kurulumu Anlatımı ( M3U ) Yüklemek

Smart iptv Uygulaması Kurulumu Anlatımı ( M3U ) Yüklemek

Smart iptv Uygulaması Kurulumu Anlatımı ( M3U ) Yüklemek

Anlatım: Arkadaşlar Smart iptv Uygulaması , LG , Samsung , Philips Android tv , Sony Smart tv  ve Bazı Android Set top box Cihazlarda Vardır. Uygulamayı Indırıyoruz. Ekranda Kocaman MAC : Kodu yazıcak Aralarında İki Nokta olan. O Sızın TV NIZIN KODU oluyor. O Kodu Bir Yere Not Alın O Kod İşimize Yaracak.
Aşağıdaki Yükleme Yerinde Mac Yazan Yere bu Not Aldıgınız Mac Numrasını Yazıcaksınız.
Ama İlk Önce En alttaki Delete Playlist bolumune Yazın ki Icerıdekı Listeyı sılelım Onu Sılın ıLk once.
Sağ Altta Ben Bot Değilimi Yapmayı Unutmayın . O nu Yapmadan Atamazsınız.
Ardından Mac Bolumune TV NIZIN MAC INI Yazın : Sonra Karsısında URL OLUCAK O KISMA Size verdiğimiz M3U veya Http Linkini Yazınız.
File Bolumune Bısı Yapmanıza Gerek yok Ellemeyin. Mac ve Url Lerı gırdıysenız Send Butonuna Basın Sağ Altta İşlem Başarılı Yazıcak Dosya atıldı Şeklınde bir uyarı verır. TV NIZIN FİŞİNİ ÇEKİP TAKIN LİSTE GELİCEK HEPSI BU KADAR. Lütfen Bızlere Sormadan İlk Önce kendınız deneyın Bılgı Sahıbı olun.

Bilgi : Lg ve Samsung Smart Tv’lerinize sorunsuz ve stabil İptv özelliği kazandırıyoruz.
Yapmanız gereken siptv uygulamasını  App marketten Smart tv’nize kurmak ve ekrandaki mac adresini bize bildirmek.

Sizin mac adresiniz için sizin adınıza uygulamayı satın alıyoruz ve Smart Tv’niz İptv oynatıcı özelliği kazanıyor.

Peki bu uygulamayı neden satın almalısınız?

Cevap: İptv için yeni bir uydu almak veya iptv oynatıcı almak yerine Smart Tv’nize iptv özelliği kazandırmak için bu uygulamayı almalısınız.Böylelikle 200 TL ve üzeri cihaz masrafından kurtulmuş olacaksınız.

Siptv Smart Tv ler için en stabil ve sorunsuz iptv uygulamasıdır.

Önemli Uyarı:  İlgili uygulama performansı Smart Tv’nizin yazılımı ve donanımına göre değişmektedir. Bu konuda bir garantimiz veya desteğimiz mevcut DEĞİLDİR. Smart Tv’lerde wifi ve kablolu bağlantıların mac adresi farklıdır. İptv için kesinlikle kablolu bağlantı tavsiye etmekteyiz.Wifi kullanımı tamamen müşteri sorumluluğundadır.

Dikkat: Bu ürün sadece Tv’nize İptv özelliği getirir İptv kanalları getirmez. İptv kanallarını ayrıcı isteğinize göre satın almalısınız.

Uygulamayı Satın alamayan Arkadaşlar İçin Tarafımızdan Uygulama sizin için Alınıp Aktivasyonu yapılabılmektedir.Uygulamayı Aktif Edemeyen Arkadaşlar İçin Alta Uygulama Aktivasyon Ürün Paketini Bıraktım Satın alıp bıze MAC Kodunu Bildirerek, Biz Sizin Yerınıze Aktıvasyon Sağlayabiliriz.

 • smart iptv
 • smart iptv m3u
 • smart iptv m3u yükleme
 • smart iptv iptv
 • smart iptv izle
 • smart iptv indir

 • smart iptv seyret
 • smart iptv yükle

Comments

 1. Salih Tarakçı : Ocak 11, 2022 at 8:10 pm

  Bendeki tv markası TLC 55 ekran andiroid tv dir. Bu televizyonumda IPTV izlemek maçlar dahil nasıl bir işlem yapmam gerekir. İnternet kablolu bağlı hızı 20 mgbit fiğber kotasız. Birde IPTV nin maçlar dahil sorunsuz çalışabilmesi için maliyet bilgisi. Açıklayıcı bilgiye ihtiyacım var. İyi çalışmalar.

 2. Buraya yüklenenlerde yetişkin şifresi nasıl konulur bilen varmi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir