Yüreğir İPTV Kurulumu – İPTV Satın Al

IPTV sistemleri günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Yüreğir IPTV satın al televizyonlardan tamamen farklı olup, altyapısı oldukça gelişmiştir. Sistemin unsurları şöyledir;

 1. Subscriber Management System
 2. VOD Streaming System
 3. VOD Encoder
 4. VOD Source
 5. Broadcast Streaming System
 6. Broadcast Encoder
 7. Broadcast Source

İnternetin gelişmesi ile beraber ön plana çıkan bu hizmetler, 2000’li yıllardan beri dünyanın farklı ülkelerinde tercih edilmektedir. Türkiye’de 2008 senesinden bu yana kullanılmakta olup; firmamız size IPTV paketlerini zengin bir kanal listesi ile sunar. Böylece sevdiklerinizle beraber, daha iyi vakit geçirebilirsiniz.

Detaylar

IPTV Hangi Kanallara Sahiptir?

IPTV seçilen yere göre farklılık arz edebilmektedir. Firmamız Yüreğir İPTV kurulumu ardından daha iyi sonuçlar alabilmeniz, istediğiniz yayını bulabilmeniz için şunlara sahiptir;

pexels pixabay 46798
pexels pixabay 46798
 1. Netflix dizileri
 2. Netflix çocuk yayınları
 3. Exxen dizileri
 4. Türk seri diziler
 5. Yabancı seri diziler
 6. Kore dizileri
 7. Belgesel
 8. Germany dizileri
 9. Yeşilçam VOD
 10. Netflix Yeşilçam VOD
 11. Aile ve Romantik TR Dublaj VOD
 12. Korku ve Gerilim TR Dublaj VOD
 13. Exxen ve BLUTV Sinema Belgesel

Bunlara ek olarak farklı ülkelerin kanalları da vardır. Böylece aralarından istediğinizi seçebilirsiniz.

IPTV Sisteminin Avantajları Nelerdir?

IPTV sistemi her geçen gün birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. IP TV arasında bazı avantajları şu şekildedir;

 1. Yayınların kalite ve çözünürlüğü çok yüksektir.
 2. Son kullanıcı için maliyeti düşüktür.
 3. İletişim iki yönlüdür.
 4. Yayınlarda her izleyiciye ayrı dağıtım yapılır.
 5. İnternet tarafından gelen tehditlere karşı güvenlidir.

Bunlara ek olarak kurulumu kısa sürede yapılabilmektedir. Ardından kanal listesini kontrol edebilir, istediğiniz zaman istediğiniz yayını sevdikleriniz, arkadaşlarınız ile beraber izleyebilirsiniz.

IPTV Nasıl Çalışır?

İPTV farklı şekillerde yapılsa da bu iki şekildedir. Bu canlı yayın sunucuları veya VOD sunucuları ile gerçekleştirilir. İzleyicilere getirilmek için DSL hatları kullanılmakta olup, işlem online sistemler üzerinden yapılmaktadır.

Burada bilmeniz gereken, bir uydu alıcısının bulunmasıdır. Zira yayını izlemek için gereklidir. Eğer yoksa bunun yerine Smart TV almanız da yeterlidir. Herhangi birisi varsa İPTV için kullanılabilir. Kalitede bakımından fark etmemekte olup, bunlara ek olarak IP TV kutusu yer alır.

IPTV Kurumu Nasıl Yapılır?

IPTV kurulumu kısa sürede yapılabilmektedir. Yüreğir IPTV satın al ardından kutu üzerindeki MAC adresini okumanız gerekir. Ardından bu adres; kutunun markasının sitesi üzerinden senkronizasyon ve dosya yükleme işlemleri yapılır.

Bunlar dakikalar içerisinde yapılabilmektedir ve herhangi bir zorluk bulundurmaz. İşlemler sırasında USB bellekten de yardım alınabilir. Bununla birlikte uydu alıcıları ve her Smart TV bunu desteklemez. Dolayısıyla USB bellek kullanmak istiyorsanız, buna uygun bir Smart TV satın almanız şarttır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir